GENEL KÜLTÜR

Suicidé Squad’dan Çıkarılmış Sahneler

o-FORREST-GUMP-facebook

12 Ağustos’ta vizyona giren Suicidé Squad birçok eleştirmen tarafından ağır bir şekilde eleştirildi. IMDB, Metacritic, Rotten Tomatoes gibi popüler film sitelerinde de hayallerdeki puanlardan uzak kalan filmin başarısızlığı daha sonra kesilen sahnelere bağlandı.

WarnerBros. daha önce Batman v Superman filmindeki politikasını yine sürdürmüş ve Blu-Ray satabilmek için bazı sahnelerin filmin sinema gösteriminde yer almamasını istemiş. Bu istek filmdeki sahne geçişlerinde ve konu akışında problemler doğurmuş. Çoğu izleyici Joker ve Harley’in kesilen sahneler sebebiyle filmde tam anlamıyla yansıtılamadığı kanısına sahip. İşte fragmanlarda olan ve ya setlerden yansıyan ama filmde olmayan birkaç sahne…

Set arkasından çekilmiş bir görüntüde Harley, Joker’e silah doğrultuyor ve Joker bu sahnenin devamında Harley’e okkalı bir tokat geçiriyor.
Suicide-Squad-Set-Joker-Harley-Gun-Slap-1

Fragmanlarda yer alan bir sahnede Joker, Belle Reve çalışanına ”Sana oyuncaklarımı göstermek için sabırsızlanıyorum” diyor ama bu sahneyi filmde göremiyoruz.
large

Fragmanlarda yer alan bir diğer sahne ise Deadshot’ın hücresinde yağmuru izlediği sahne. Bu sahne de filmde yer almıyor.
suicide-squad-deadshot-crying

Yine fragmanlarda Joker ve yarısı yanmış suratını görüyoruz fakat bu sahne filmde olmadığı için sebebini dahi kestiremiyoruz.
635959768472727200-Screen-Shot-2016-04-11-at-12.51.44-PM

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php