Suicidé Squad’dan Çıkarılmış Sahneler


12 Ağustos’ta vizyona giren Suicidé Squad birçok eleştirmen tarafından ağır bir şekilde eleştirildi. IMDB, Metacritic, Rotten Tomatoes gibi popüler film sitelerinde de hayallerdeki puanlardan uzak kalan filmin başarısızlığı daha sonra kesilen sahnelere bağlandı.

WarnerBros. daha önce Batman v Superman filmindeki politikasını yine sürdürmüş ve Blu-Ray satabilmek için bazı sahnelerin filmin sinema gösteriminde yer almamasını istemiş. Bu istek filmdeki sahne geçişlerinde ve konu akışında problemler doğurmuş. Çoğu izleyici Joker ve Harley’in kesilen sahneler sebebiyle filmde tam anlamıyla yansıtılamadığı kanısına sahip. İşte fragmanlarda olan ve ya setlerden yansıyan ama filmde olmayan birkaç sahne…

Set arkasından çekilmiş bir görüntüde Harley, Joker’e silah doğrultuyor ve Joker bu sahnenin devamında Harley’e okkalı bir tokat geçiriyor.
Suicide-Squad-Set-Joker-Harley-Gun-Slap-1

Fragmanlarda yer alan bir sahnede Joker, Belle Reve çalışanına ”Sana oyuncaklarımı göstermek için sabırsızlanıyorum” diyor ama bu sahneyi filmde göremiyoruz.
large

Fragmanlarda yer alan bir diğer sahne ise Deadshot’ın hücresinde yağmuru izlediği sahne. Bu sahne de filmde yer almıyor.
suicide-squad-deadshot-crying

Yine fragmanlarda Joker ve yarısı yanmış suratını görüyoruz fakat bu sahne filmde olmadığı için sebebini dahi kestiremiyoruz.
635959768472727200-Screen-Shot-2016-04-11-at-12.51.44-PM

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Suicidé Squad’dan Çıkarılmış Sahneler

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image