VİDEO

Sia’dan Yeni Klip ve Hakkında Bilmedikleriniz

Sia’nın Kendrick Lamar ile yapmış olduğu düet, The Greatest yayınlandı.

Sia’nın videolarında bir süredir sadece şarkı dinlemiyoruz biliyorsunuz. Henüz 13 yaşında ve Sia’nın artık kadrolu elemanı olan, (yakında çocuk işçi çalıştırmakla suçlanmasa iyi) Maddie Ziegler yine bu klipte de tüm yeteneğiyle yer aldı. Maddie Ziegler’ın önderliğindeki danslar da bize ayrı ayrı şeyler anlatıyor. Evet bu kız dans için doğmuş! diyeceğiniz bir kliple karşımızdalar yine.

sia

Sia lise zamanlarında Crisp ismiyle kurduğu grup ile şarkı söylemeye başlamıştır. Ve 1997 yılında yayınlanan Home And Away dizisinin bir bölümünde düğün şarkıcısı olarak rol almıştır. Ama asıl parlamasını sağlayan, o zamanlar çok duyulmamış olan Berathe Me şarkısının Six Feet Under dizisinin finalinde çalması sayesinde olmuştur.

Sia’nın hiç bir zaman bu kadar popüler olmaya niyeti de yoktu aslında. Bunu en iyi son zamanlarda tarzı haline getirdiği, yüzünün yarısından fazlasını saklayan peruk ile verdiği mesajla bize anlatıyor. Yani o peruğu aslında bir kalkan olarak kullanıyor. 

 

et_siaexposed_062316_hulu

 

Aynı zamanda gerçek bir aktivist olan Sia, LGBT ve hayvan hakları konusunda oldukça duyarlı ki zaten bu klibinde de gerekli mesajları dinleyicisine veriyor. Ve emeklilik hayali de köpek masözlüğüne başlamak.

tumblr_nkg8q0OAbS1sangl6o2_1280

 

Sia’nın alt dişlerinin çarpık olmasının bile altında yatan bir hikaye var 🙂  Öğrenciyken ailesi ona ya diş teli taktıracaklarını ya da İtalya’da eğitime göndereceklerini söylemiş. Sia’da tahmin edersiniz seçimini İtalya’dan yana kullanmış ve ondan sonra da alt dişlerine hiç dokunmamış.

sia-lyrics

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php