Recep İvedik 5 Geliyor


Recep İvedik 4 filmi ile tüm zamanların seyirci rekorunu elinde bulunduran Recep İvedik serisi 5. film ile devam ediyor.

Recep İvedik serisi yerli gişelerde her filmiyle zirveye çıkmayı başarmıştı. Sevilen serinin 5. devam halkası için çalışmaların devam ettiği de bilinenler arasındaydı. Nihayet Recep İvedik 5 için vizyon tarihi de açıklandı

İlk 3 filmi birer yıl arayla gelen serinin 4. filmi ise seyircilerini 4 yıl bekletmişti. 2015 yılında vizyona giren 4. devam halkasının ardından ilk önce Celal ile Ceren ardında da Osman Pazarlama filmlerini izleyicilerle buluşturunca Recep İvedik serisinin devamının gelmeyeceği iddaa edilmişti. Fakat Şahan Gökbakar Instagram hesabından ikonik bir hal alan Recep İvedik filminin devamının geleceğini ve film için cast arayışında olduğunu bildirdi. Ayrıca instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına ”Recep İvedik 5 için cast seçmeleri başladı. Her filmimizde olduğu gibi yine yeni yüzlere ve yeteneklere kapımızı açıyoruz. Filmde rol almak isteyen herkesi özgeçmişini, fotoğraflarını ve varsa videolarını göndermeye davet ediyorum” diyerek mesajda belirttiği mail adresine yollamaya davet etti.

Recep İvedik 5 filminin vizyon tarihi ise 17 Şubat 2017 olarak seçildi.

Kaynak: (ofpof.com)

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
1
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Recep İvedik 5 Geliyor

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image