Köylü Ekrem İle 19 Ocak Tarihinde Eskişehir’de Söyleşi


Köylü milletin efendisidir sözünün güzel bir örneği köylü Ekrem Abi’nin önceki videosunu seyredenler olmuştur. Videosunda, insanlara ders niteliğindeki mesajlarıyla hayatı tekrar sorgulamamıza sebep olmuş, alçak gönüllüğüyle herkese örnek teşkil etmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=LW3BY5qzhlg

Ekrem Öztürk yaşamı boyunca hiç bir eğitim almamıştır. Fakat bu kendisini geliştirmesine, düşünmesine, üretmesine  ve doğayla bütünleşmesine hiç bir zaman engel olmamıştır. Aynı zamanda Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine bağlı Karakaya köyünde uzun yıllar çiftçilik, inşaatçılık ve farklı işler yapmıştır.

36 yaşından bu yana eğitimcilerin de hayran kaldığı birbirinden güzel eserler ortaya çıkarmış olan Ekrem Öztürk’ün  ahşap ve mermerden yaptığı eserleri  Eskişehir Güzel Sanatlar Galerisi’nde sergileniyor.

Ekrem Öztürk  nadir de olsa sevenleriyle buluştuğu etkinliklere katılıyor, tüm samimiyetiyle düşündüklerini ve hayatını bizlerle paylaşıyor.

Bir yenisi yapılacak olan etkinlik ise 19 Ocak tarihinde Eskişehir’de bulunan Kıraathane isimli mekanda söyleşi etkinliğinde gerçekleştirilecek. Eskişehir’de bulunan veya gitme fırsatı yaratabilenler bu söyleşiyi tecrübe edebilir, ilham alabilirler.

Etkinlik detayları hakkında bilgi almak için;

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
1
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
5
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
6
Alkışlıyorum

Köylü Ekrem İle 19 Ocak Tarihinde Eskişehir’de Söyleşi

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image