GENEL KÜLTÜR

Jon Bernthal Bir Şey İçin Punisher Çekiyor… Ama Ne Olduğunu Bilmiyoruz!

jon-bernthal-as-the-punisher-in-daredevil-season-2-episode-13-768x384

Daredevil’ın 2. sezonundan aklınızda ne kaldı? Elektra ve onun irite edici Fransız aksanıyla “Mathiyüv” deyişi olmasa gerek. Hand’in işin içine girdikten sonra ortaya çıkarttığı fena sıkıcı ninja hikayeleri de değildir diye sanıyorum. O zincirli merdiven sahnesi? Elbette. Charlie Cox’un coşturduğu oyunculuğu? Tabii ki. Küçük Jessica Jones göndermesi? Ne ala. Karen Page’in karakterizasyon olarak sağlama oturması? Bittabi.

Ama Allah için, eğri oturup doğru konuşalım, Daredevil’ın 2. sezonundan en hatırı sayılır şeyin Punisher olmadığını söyleyen kendisiyle barışık bir insan değildir. Çok samimi söylüyorum, Jon Bernthal’in Punisher performansı kuvvetle muhtemel TV tarihinin en iyi süper kahraman performanslarından biriydi. Bu yüzden, Netflix “meraklanmayın, yeni dizi çekiyoruz kendisine” deyince havalara konfetiler bıraktık. 2017 gibi de bekliyorduk yeni diziyi. Öncesinde görme ihtimalimiz de düşük sanıyorduk.

Sonra şöyle bir şey oldu, New York Comic-Con, aslen gelmesi planlanan Jon Bernthal’in, “Netflix çekim takvimi yüzünden” sadece Cumartesi ve Pazar fuara katılabileceğini duyurdu. Bu da interneti sarstı elbette. Biz oturup baktık, Bernthal’in şu an Netflix için çektiği başka herhangi bir şey yok. Yani kesin ve net bir biçimde, gidip Punisher oynuyor adam şu an. Şu an. Bakın efendim, anlatabiliyor muyuz, Bernthal Punisher oynuyor diyoruz.

Peki hangi dizi için? NYCC Ekim ayında vuku bulacak. Ekim’in başında. O tarihlerde çekildiğini bildiğimiz tek Netflix – Marvel dizisi Iron Fist. Orada gözükmesi hâliyle şu an en yüksek ihtimalli şey. Peki başka bir şey olabilir mi? O da mümkün. Bernthal’in sahnelerini, başka bir dizi için (örneğin Defenders) çekip, kaydetmeleri de olası. Belki de… olmaz ama… hani film falan? Ya da ne bileyim, Agents?.. Yok ya, büyük ihtimalle Iron Fist’tir. Neyse, hayali bile güzel!

jon-bernthal-as-the-punisher-in-daredevil-season-2-episode-13-768x384

Kaynak: (geekyapar.com)

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php