GALERİ

Instagram’ın En Tehlikeli Hali: Angela Nikolau

catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-13

Dünya’nın en tehlikeli selfielerini çeken Angela Nikolau, adrenalin tutkunun bir Rus. Instagram’da paylaştığı resimlere bakmak bile gerilmenize yetiyor.

Profesyonel bir tırmanıcı da olan 1993 doğumlu hanım kızımızın özellikle Rusya’nın simge haline gelmiş yüksek noktalarında selfie çekerek ülkesini de tanıtma fırsatı yaratıyor. Çoğu kez bu sebeple polisle başı belaya girmiş ve defalarca gözaltına alınmış tabi ama. “no limit, no control”  sözünü hayat felsefesi haline getirmiş biri için bu pek caydırıcı bir unsur gibi görünmüyor.

Instagram hesabı ise Angela_Nikolau

catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-12 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-11 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-10 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-8 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-7 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-6 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-5 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-4 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-3 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-2 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-1 Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_17_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_14_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_13_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_6_sanatlibiblog catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-9

 

To Top
css.php