Instagram’ın En Tehlikeli Hali: Angela Nikolau


Dünya’nın en tehlikeli selfielerini çeken Angela Nikolau, adrenalin tutkunun bir Rus. Instagram’da paylaştığı resimlere bakmak bile gerilmenize yetiyor.

Profesyonel bir tırmanıcı da olan 1993 doğumlu hanım kızımızın özellikle Rusya’nın simge haline gelmiş yüksek noktalarında selfie çekerek ülkesini de tanıtma fırsatı yaratıyor. Çoğu kez bu sebeple polisle başı belaya girmiş ve defalarca gözaltına alınmış tabi ama. “no limit, no control”  sözünü hayat felsefesi haline getirmiş biri için bu pek caydırıcı bir unsur gibi görünmüyor.

Instagram hesabı ise Angela_Nikolau

catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-12 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-11 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-10 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-8 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-7 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-6 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-5 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-4 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-3 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-2 catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-1 Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_17_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_14_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_13_sanatlibiblog Adrenalin-ve-Nabzınızı-Tavan-Yaptıracak-Fotoğraflar_6_sanatlibiblog catilarda-selfie-ceken-kiz-instagram-Angela-Nikolau-9

 

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Instagram’ın En Tehlikeli Hali: Angela Nikolau

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image