Halka (Rings) Yıllar Sonra Tekrar Korkutacak


80’ler kuşağına korku filmlerini sorduğunuzda ilk akla gelecek filmlerin başındadır Halka. Ah Samara ah!. O uzun saçlarınla kuyulardan çıkan görüntün az rüyalarımıza girmedi. Az korkmadık çalan telefonlardan. Görünen o ki daha öcünü alamamışsın.

Vizyona girecek film, devam filminin öncesinde “Samara, laneti ve öncesinde nelerin olduğu, her şeyin başlangıcını” konu alacak olan bir başlangıç filmi olacak. Başrollerin için ise Alex Roe, Matilda Lutz, Johnny Galecki ve David Dorfman‘ın paylaştığı filmin yönetmenliğini F. Javier Gutiérrez yapıyor.

Film yine konseptinden taviz vermeyip, Holt (Alex Roe) kız arkadaşının (Matilda Lutz) bilinmeyen meşhur video kasetteki görüntüleri izledikten sonra ondan uzak durmaya çalışan bir gencin hikayesi anlatılıyor. Tabi aradan geçen süre zarfında gelişen teknoloji ile günümüze ( Samara bu sefer tüplü değil, Plazma TV’nin içinden çıkıyor vb. :p) entegre edilmiş olacak gibi görünüyor.

Filmin ilk çıkış tarihi 27 Ekim 2016. İlk vizyonunu Çek Cumhuriyeti ve Rusyada yapacak olan film ülkemize ise 11 Kasım 2016 tarihinde gelecek.

Halka-3-poster

 

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Halka (Rings) Yıllar Sonra Tekrar Korkutacak

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image