Gary Lineker Canlı Yayına İç Çamaşırıyla Çıktı


Televizyon ekranları; İngiliz futbol programı olan Match of the Day ile geçtiğimiz günlerde görülmesi ender, ilginç olaylardan birisine tanık oldu.

Match of the Day’de futbol yorumculuğu yapan, İngiliz eski milli futbolcu Gary Lineker (55 yaşında, İngiltere) Leicester City’nin Premier Lig şampiyonu olamayacağına yönelik yorumlar yapmıştı. Twitter hesabı üzerinden ”Eğer Leicester City, Premier Lig’te 1. olursa, gelecek sezon Match Of The Day’de sadece iç çamaşırlarımla olacağım.” diyerek bu yorumları biraz fazla abartmıştı.

Leicester City, geçen sezon ligi 81 puanla Premier Lig 2015-2016 şampiyonu olmuştu. İddayı kaybetmesine karşılık Gary Lineker, Twitter üzerinden verdiği sözü tuttu ve programa altında sadece Leicester City amblemli şort ile çıktı. Bu olay da her olay gibi sosyal medyada eğlence kaynağı oldu. 🙂

Gary Lineker, futbolculuk dönemi boyunca Leicester City, Barcelona, Tottenham ve Everton gibi köklü takımlarda forma giymiştir.İngiliz milli futbolcu Leicester doğumludur ve Leicester City’nin altyapısında futbola başlamıştır.

 

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Gary Lineker Canlı Yayına İç Çamaşırıyla Çıktı

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image