HABER

Fenerbahçe ile Dalga Geçildi Fenerbahçe Taraftarları Küplere Bindi

lijrgzeam0myqbbhuh1zvw

Beyaz TV kanallarında Nihat Doğan, Bircan İpek, Gülşah Saraçoğlu ve Ömür Varol’un sunduğu ”Söylemezsem Olmaz” programında Fenerbahçe taraftarlarını kızdıracak, alaycı bir tutum sergilendi.

Dün gece İngiltere’de Türk temsilcimiz Fenerbahçe, Manchester United ile karşılaştı. Fenerbahçe yönetimi ve futbolcuların bulunduğu uçak, İngiltere’ye havalandığı sırada uçağın kokpitinin camına kuş çarpmıştı ve uçak Budapeşte Havaalanı’na iniş yapmıştı. Fenerbahçe, dün gece (20.10.2016) oynadığı Avrupa Ligi mücadelesinde maçtan 4-1 mağlup ayrıldı.

t

Söylemezsem Olmaz programında, Fenerbahçe’nin 4-1’lik mağlubiyeti ve uçağın camına kuşun çarpması sunucuların gündemindeydi. Sunuculardan Ömür Varol, Nihat Doğan ile birlikte Aziz Yıldırım taklidi yaparak, ” Uzaylılar geldi vurdu uçağa, bütün motivasyonumuz dağıldı. Rezil rüsva oluyoruz yani.” sözleriyle Fenerbahçe’ye mağlubiyetin ardından tepki gösterdi.

Fenerbahçe’li taraftarlar, programın sunucularının bu yaklaşımına öfkeyle yaklaştı. Fenerbahçe’nin Until The Grave isimli grubu, takımına yapılan bu alaycı yaklaşıma tepki gösterip, bu olay neticesinde Beyaz TV’den özür dilemelerini istediler. Until The Grave grubu, Twitter hesabından bildiri yayınladı.

Until The Grave grubu, Ertem Şener’in sunduğu Beyaz Futbol adlı programda yer alan Rasim Ozan Kütahyalı’nın sözlerinede tepkili olan taraftarlar, 4 gün önce kanalın binası önüne gidip programın başlama saatinde protesto yapmışlardı.

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php