Burçların Kötü Özellikleri


KOÇ BURCU

Sürekli pohpohlanmak ister. Kendini göstermek için yapmayacağı şey yoktur. Aynı zamanda en bencil burç diyebiliriz. Kolay kolay beğenmez başkalarının lafıyla hareket etmez. Çevresindekileri küçük görür. Herkese akıl vermeye çalışır, ukalalık taslar. Yani düşman başına.

BOĞA BURCU

Yerinden kaldırabildiysenİz gerçekten önemli bir şey olmalı. Algıları genelde kapalıdır ve ağır-kanlıdır. Zorlamadan bir şey yapması imkanız gibidir. Bir şey öğretebilmek için çok sabrınız olması lazım. Çünkü tek seferde anlamayacaktır.

İKİZLER

İkizler mi? Bulaşmadan önce bir daha düşünün derim. Hem çenesi düşük hem de biraz ruh hastası. Şizofrenlerin çoğuna baktığınızda ikizler olduğunu göreceksiniz. Size o kadar söylüyorum. Çok zor karar verir ve uğraştırır. Her şeyi bildiğini düşünür.

YENGEÇ BURCU

Sempatik bir yengeç burcu mu gördünüz? Aslında öyle olmadığını bilin. Büyük ihtimalle işi düşmüştür. Sorumluluk almak istemez çünkü çalışmayı sevmez. Numaracı olduğu kadar da saftır kandırmak kolaydır.

ASLAN

Gözünüze bir hatası mı battı? Onu uyarmak yerine görmezden gelin bence. Çünkü söyleyecekleriniz hiç hoşuna gitmeyecektir. Kendini dünyanın merkezinde sanır. Evet dünya onların etrafında dönüyor zaten değil mi? Çaktırmayın.

BAŞAK BURCU

Takıntılı bir burç olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. Ortada ayrıntıcı, aşırı titiz birini gördüyseniz başak olduğunu tahmin etmeniz zor olmayacaktır. Patavatsızlıkları yüzünden kırıcıdırlar. Kesinlikle ilgi beklemeyin. Duygu namına pek bir şey göremeyeceksiniz.

TERAZİ

O terazi  hiç bir zaman doğru göstermeyecek değil mi? Dengesiz ve beceriksizdir. Başka bir boyutta yaşarlar. Aklı bir karış havada dünyadan soyutlanmıştır. Birde sanatçıyım diye geçinirler.

YAY BURCU

Polyanacılık oynamaya bayılır. Boş boş takılır safa yatar anlamamazlıktan gelir. Kıskançlıkları tehlikeli boyutlardadır.

OĞLAK BURCU

Tepkilerine kota koymuştur. Taş duvar gibi soğuktur. Cimrilikten hiç bir riske giremez. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasındadır. Faydasızdır. Maddiyatçı ve çıkarcıdır.

AKREP BURCU

Davranışlarında çok fazla saygı aramayın. Kıskanç ve içten pazarlıklıdır. Kaosa entrikaya bayılır. Olay çıkarmayı sever. İlişkileri bu yüzden genelde sorunludur.

KOVA

Yalan, dedikodu, arkadan konuşma desek sanırım özetlemiş oluruz. Kendini beğenmiş, burnu havada ve menfaatçidir. Yalan söylemeyi beceremez.

BALIK

Balığın B ‘sini çıkarınca özetlemiş olacağız aslında. Aklı bir karış havadadır. Hayaller aleminde yaşar. Paranoyak ve aşırı duygusaldır. Bir şey söylemeye gelmez. Mantık ile uzaktan yakından alakası yoktur.

 

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Burçların Kötü Özellikleri

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image