Bu Sergi Köpekler İçin


Mizahi projeleriyle tanınan İngiliz sanatçı Dominic Wilcox, sadece köpek ziyaretçiler için bir sergi hazırladı.

Köpeklerin gözünden dünyaya bakan eserler hazırlayan sanatçı köpeklerimiz için ince detaylar düşünmüş. Sergide köpeklerin algılayabildiği siyah, sarı, mavi ve beyaz tonlarda çizilen eserlerle, onların daha çok eğlenebilmesi için tasarlanmış izleyicinin de katılımını sağlayan interaktif yerleştirmeler/oyunlar bulunuyor.

Köpeklerin favorisi ise, mama tası şeklindeki dev kabın içinde bulunan yumuşak toplarla oynamak oldu.

world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-1

Sergi aslında bir pazarlama stratejisi. Fakat aynı zamanda #PlayMore kampanyası kapsamında  evcil hayvanlarla yaşayan insanların köpekleriyle daha fazla zaman geçirmesine özendirmek, teşvik etmek ve İngiltere Kraliyet Hayvanlarını Koruma ve İşkenceyi Önleme  Derneği’ne katkı sağlama gibi güzel bir amacı da barındırıyor. Sergide köpeğiyle birlikte oynayan her bir kiş için More Than Sigorta derneğine 1 sterlin aktarılıyor.

 

world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-1 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-2 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-2 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-3 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-7 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-8 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-9 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-12 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-16

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Bu Sergi Köpekler İçin

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image