GALERİ

Bu Sergi Köpekler İçin

world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-1

Mizahi projeleriyle tanınan İngiliz sanatçı Dominic Wilcox, sadece köpek ziyaretçiler için bir sergi hazırladı.

Köpeklerin gözünden dünyaya bakan eserler hazırlayan sanatçı köpeklerimiz için ince detaylar düşünmüş. Sergide köpeklerin algılayabildiği siyah, sarı, mavi ve beyaz tonlarda çizilen eserlerle, onların daha çok eğlenebilmesi için tasarlanmış izleyicinin de katılımını sağlayan interaktif yerleştirmeler/oyunlar bulunuyor.

Köpeklerin favorisi ise, mama tası şeklindeki dev kabın içinde bulunan yumuşak toplarla oynamak oldu.

world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-1

Sergi aslında bir pazarlama stratejisi. Fakat aynı zamanda #PlayMore kampanyası kapsamında  evcil hayvanlarla yaşayan insanların köpekleriyle daha fazla zaman geçirmesine özendirmek, teşvik etmek ve İngiltere Kraliyet Hayvanlarını Koruma ve İşkenceyi Önleme  Derneği’ne katkı sağlama gibi güzel bir amacı da barındırıyor. Sergide köpeğiyle birlikte oynayan her bir kiş için More Than Sigorta derneğine 1 sterlin aktarılıyor.

 

world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-1 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-2 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-2 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-3 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-7 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-8 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-9 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-12 world-first-dog-art-exhibition-dominic-wilcox-london-16

To Top
css.php