Bu Sene Ayrı Bir Dikkat Çeken Olimpiyat Modası


 

Olimpiyat sporcularının vücudundaki yuvarlak morlukların sebebi, son zamanlarda hayli moda olan bardak çekme yönteminin sonucu olduğu zaten çok konuşulmuştu. Bunun dışında olimpiyatlarda tarzı ve tercihleriyle hayli dikkat çeken sporcuların başka görüntüleri de ekranlara yansıdı. Bu renkli görüntülerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz 🙂

1- Erkeklerin yanları kazılı ortası topuz saç modelli bu sene zaten çok moda.  Olimpiyatta ise bu tarzı ile özellikle dikkat çeken Britanyalı atlet Louis Smith’ti.


nintchdbpict000257236051-e1470686797494

 

2- Olimpiyat logo dövmesi, bu sene dövmeyi moda haline getiren, ülkesine ilk defa madalya kazandıran Singapur’lu yüzücü Joseph Schoolin dövmeyi sonuna kadar hakkettiği kesin.

 

schooling-tattoo

 

3- İlginç gözlükler, ülkemizi temsil eden Yasmani Copello bu gözlüğün özelliği hem güneşi önlüyor hemde birine dik dik bakarsanız ona baktığınızı anlayamıyor 🙂

 

1471273930561

 

4- Tonga’lı atlet Pita Nikolas’ın bayrak taşırken kendini bebek yağına bulaması dikkatleri üzerine çekmeye yetti. 32 yaşındaki tekvandocunun hali, dış basında da yankı buldu.

 

aaa748f069cd4d56d7b3ccafd4a2234a

 

5- Hayranların perukları, ülkelerini destekleyen izleyicilerin büyük, renkli ve kendini belli eden perukları olimpiyata ayrı bir renk kattı.

 

indir

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Bu Sene Ayrı Bir Dikkat Çeken Olimpiyat Modası

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image