Bir Hayat Rögarla Yok Oldu


İstanbul’da Sarıyer Beldesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Semavi Güneş, 2 Ekim Salı günü gece saatlerinde İstinye Mahallesi Bostan Sokak’ta çöp toplamak için çöp arabasından indi. Yürüdüğü sırada, üstü açık olan rögarı farketmedi ve rögarın içine düştü.

Semavi Güneş’in cansız bedeni, arkadaşlarının haber vermesi üzerine üstü açık bırakılmış olan, 15 metre derinliğindeki rögarın içinden bir buçuk saatlik çalışma ardından çıkartıldı. Güneş’in cenazesi otopsi işlemi ardından memleketi Zonguldak’a gönderildi.

”Gece arkadaş burayı görmemiş, olay bu.” 

Sarıyer Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Ferhat Kalaycı, bölgede her gün temizlik yaptığını ve rögar kapağının kendisi temizlik yaptığı esnada kapalı olduğunu söyledi. Mahalle sakinlerinin, kıyafetlerini bu rögarın içine attığını ve ihtiyacı olanlarında gelip buradan beğendiklerini aldığını söyleyen Ferhat Kalaycı, insanların her gün yaptığı kıyafet atma ve kıyafet alma eylemini gerçekleştirdikleri için orayı toparlamadığını söyledi. ”Gece arkadaş burayı görmemiş, olay bu.” diyerek cümlesine ekledi.

Cana zarar gelince akıllandılar. 

Semavi Güneş’in, -bence şüpheli- ölümünün ardından rögar, rögar kapağıyla kapatıldı. ”Rögar kapağı nereye gitti, nasıl ve neden kayboldu?” sorularının yanıtını arayan polis ekipleri çevredeki tüm kamera kayıtlarını inceliyor.

69772_8961_03102016141347_9

Fotoğraflar Doğan Haber Ajansı’na aittir.

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

Bir Hayat Rögarla Yok Oldu

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image