Atmosferi Korkutucu Olan 5 Stadyum


KICK isimli futbol dergisi, 15 Kasım’da korkutucu atmosferi olan stadyumları görseller haline getirerek video olarak yayınladı. KICK, 5 stadyumun yer aldığı bu başlığında Galatasaray’ın stadı Türk Telekom Arena stadyumunuda listeye ekledi.

KICK’e göre korkutucu atmosferi olan 5 stadyum;

1-  KICK yaptığı listede, ülkemizin ve Avrupa’nın başarılı kulübü Galatasaray’ı ilk sıraya koymuş. Galatasaray, Türk Telekom Arena stadyumunda maçlarını oynamakta. 

 

2-Alman ekibi Borussia Dortmund, hem futbolu hem de taraftarları ile neredeyse tüm futbolseverlerin gönlünde taht kurmuş bir futbol kulübüdür. Signal Iduna Park 81.359 kişi kapasiteli.

 

3- Arjantin’in köklü kulüplerinden olan Boca Juniors, maçlarını La Bombonera stadyumunda oynamaktadır. La Bombonera stadı 49.000 kişilik kapasiteye sahip olmakla beraber neredeyse her maçta bu stadyum taraftarlarla dolup taşıyor.

bombonera

4- Club America, Meksika’nın Mexico City şehrinde kurulmuş bir futbol kulübüdür. Maçlarını 115.000 kapasiteli stadyumu olan Estadio Azteca’da oynamaktadır.

5- İskoçya ve Avrupa futbolunun kökleşmiş, büyük başarılara imza atmış takımı Celtic’in stadyumu Celtic Park, bu listede 5. sırada yer almakta.

maxresdefault-3

 

KICK dergisinin Korkutucu Atmosferi Olan 5 Stadyum konulu videosu

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
1
Alkışlıyorum

Atmosferi Korkutucu Olan 5 Stadyum

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image