GALERİ

Atmosferi Korkutucu Olan 5 Stadyum

fft226_mf3469984

KICK isimli futbol dergisi, 15 Kasım’da korkutucu atmosferi olan stadyumları görseller haline getirerek video olarak yayınladı. KICK, 5 stadyumun yer aldığı bu başlığında Galatasaray’ın stadı Türk Telekom Arena stadyumunuda listeye ekledi.

KICK’e göre korkutucu atmosferi olan 5 stadyum;

1-  KICK yaptığı listede, ülkemizin ve Avrupa’nın başarılı kulübü Galatasaray’ı ilk sıraya koymuş. Galatasaray, Türk Telekom Arena stadyumunda maçlarını oynamakta. 

 

2-Alman ekibi Borussia Dortmund, hem futbolu hem de taraftarları ile neredeyse tüm futbolseverlerin gönlünde taht kurmuş bir futbol kulübüdür. Signal Iduna Park 81.359 kişi kapasiteli.

 

3- Arjantin’in köklü kulüplerinden olan Boca Juniors, maçlarını La Bombonera stadyumunda oynamaktadır. La Bombonera stadı 49.000 kişilik kapasiteye sahip olmakla beraber neredeyse her maçta bu stadyum taraftarlarla dolup taşıyor.

bombonera

4- Club America, Meksika’nın Mexico City şehrinde kurulmuş bir futbol kulübüdür. Maçlarını 115.000 kapasiteli stadyumu olan Estadio Azteca’da oynamaktadır.

5- İskoçya ve Avrupa futbolunun kökleşmiş, büyük başarılara imza atmış takımı Celtic’in stadyumu Celtic Park, bu listede 5. sırada yer almakta.

maxresdefault-3

 

KICK dergisinin Korkutucu Atmosferi Olan 5 Stadyum konulu videosu

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php