30 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler


1. BİR BABA HİNDU

Evet sonunda Bollywood‘a da el attık ve bir hint komedisi çektik. Sermiyan Midyat’ın yazıp yönetmenliğini üstlendiği Bir Baba Hindu, mafya babası Fadıl’ın gönlünü Türkiye’de yoga hocalığı yapan Hintli Gundhi’ye kaptırışını konu alıyor. Gundhi kaçırılınca Fadıl peşine düşer ve izini sürerek can yoldaşıyla birlikte Hindistan’a kadar gider.

2. DEEPWATER HORİZON: BÜYÜK FELAKET

2010 Yılında Meksika açıklarında bulunan sondaj kulesinin petrol sızdırması sonucunda elim bir kaza yaşanmış ve Meksika Körfezi petrolle kaplanmıştır. Hepimizin bildiği bir petrol şirketi olan BP’nin 20 milyar dolar gibi bir tazminat ödemek zorunda kaldığı bu kazayı konu alan film kadrosunda Mark Wahlberg ve Dylan O’Brien gibi isimleri barındırıyor.

3. PELE: BİR EFSANENİN DOĞUŞU

7’den 70’e genci yaşlısı hemen herkesin bildiği dünyaca ünlü futbolcu Pele’nin başarılarla dolu futbolculuk kariyeri ve hayatının dönüm noktalarının anlatığı Pele:Bir Efsanenin Doğuşu bu hafta vizyona giren filmler arasında.

4. BAYAN PEREGRİNE’NİN TUHAF ÇOCUKLARI

Birbirinden farklı tuhaf tuhaf yeteneklere sahip çocukların bir arada toplandığı bir ev ve başlarında Bayan Peregrine. Fantastik bir yapım olarak öne çıkan film Tim Burton‘ın yönetmenliğini yapması dolayısıyla çokta şaşırtmıyor, aksine heyecanlandırıyor.

5. ELVEDA BERLİN

Ünlü Türk yönetmen Fatih Akın’ın yönetmenliğini üstlendiği Alman filmi Elveda Berlin, sıkıcı bir yaz tatili geçiren gencin bir anda tüm beklentilerinin dışında bir tatile, yaşadığı yer olan Berlin’in dışında bir maceraya sürüklenişi anlatılıyor.

6. LANET: UYANIŞ

Bir grup arkadaşın gece yarısı mezarlıkta yaptığı cesaret gösterisinin sonu çokta iyi bitmeyecektir.

7. TÜM SIRLARIN SAHİBİ KIZ

Yakın gelecekte insanlık bir virüsle karşı karşıya kalmış ve insanların benliği yok olarak zombi benzeri bir yaratığa dönüşmüşlerdir. Bu virüse maruz kalmalarına rağmen bir şekilde etkilenmeden kendilerini kontrol edebilen bir grup çocuk askeri üste bir dizi deneye maruz kalır. İnsanlığın son umudu onlardır.

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

30 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image