23 Eylül Haftasında Vizyona Giren Filmler


1. ÇOK UZAK FAZLA YAKIN

Türkan Derya’nın yönetmenliğini üstlendiği yapımın baş rollerini Burcu Biricik ve Özgün Çoban paylaşıyor. Üniversite öğrencisi iki gencin arasında geçen duygusal ilişkiyi konu alan film, yönetmeninin ilk uzun metrajlı filmi olma ünvanını da elinde bulunduruyor.

2. İKİMİZE BİR DÜNYA

Sait Faik’in Medar-ı Maişet Moturu adlı eserinden senaryaloştırılan yapım iki farklı karakterin hikayelerinin üçüncü bir hikayede birleşmesiyle şekilleniyor.

3. LEYLEKLER

Leylekler bebek teslimatı işlerine son vermiş ve artık bir internet sitesinin paket teslimatlarını yapmaktadırlar. Yıllar sonra ilk defa ve yanlışlıkla bebek yapma makinesi çalıştırılır ve bir bebek dünyaya gelir. Biliyorum komik 🙂 . O bebeğe bir yuva ararken yaşanacak macera fragman itibariyle yeterince eğlenceli duruyor.

4. MUHTEŞEM YEDİLİ

Ünlü Japon filmi 7 Samuray’ın Amerika versiyonu olan 1960 yapımı The Magnificant Seven’ı tekrar çekmişler. Aslının kopyasının kopyası. Western filmi severler için uzun bi süreden sonra ilk seçenek.

5. OT

Geçimini dağlardan ot toplayarak geçindiren bir baba çocuklarını uzaktaki okula yollayarak okumalarını sağlayabilmek için borçlanarak eşek alır. Daha fazla para kazanmak için daha yükseklere çıkarak daha nadir otlar toplaması gerekir. Fakat tek problem daha yükseklere çıkmak değildir bölgedeki asker ve teröristler işini çok daha zorlaştıracaktır.

6. BLAIR CADISI

Blair Cadısı efsanesinin peşine tekrar takılan bir grup genç kayıpların gizemini çözmek için ellerinde kameralarıyla bölgeye doğru yol alırlar.

7. MÜTHİŞ BİR FİLM

Yeşilcam’a bir komedi filmi yapmak isteyen iki kafadarın başına gelenleri anlatan film kostümler ve görsellerle naif bir görüntü çiziyor.

8. RAUF

Kars’ın bir köyünde geçen filmde küçük Rauf’un aşkı bulma çabası ve yaşadığı zorlu hayatın öğretileri anlatılıyor.

9. SAFTİRİKLER

Gişe gelirinin bir miktarını MS hastalarına bağışlayacak olan film 3 saftiriğin bir araya gelip beladan belaya koşuşunu konu alıyor.

10. RÜZGARDA SALINAN NİLÜFER

Yıllardır kocasından aldığı destekle kendine hobi tadında işler üreten Handan artık eşi Korhan’dan beklediği desteği göremez ve son olarak birnevi özenerek kitap yazmaya kalkışır. Fakat bu basit bir hobi olarak kalmayacak kadar büyük bir iştir ve eşiyle olan ilişkisini de fazlasıyla etkiler.

11. GECE SEANSI

Son 1-2 yıldır çok popüler olan gerçek korku-kaçış oyunlarının birinde oyunun oynanıldığı evde gizli kalmış bir oda keşfedilir ve odanın içindeki lanet serbest kalır.Oyun artık gerçeğe dönüşecek ve hayatta kalma savaşına dönüşecektir.

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

23 Eylül Haftasında Vizyona Giren Filmler

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image