GENEL KÜLTÜR

2 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler

02.09.2016.vizyon

1. Masal

Masal kitapları yazarak hayatını sürdüren Ayhan, en yakın arkadaşı Yeşim’e aşıktır lakin Yeşim genetik bir rahatsızlık sebebiyle çok riskli bir ameliyata girecektir. Yeşim Ayhan’a 2 adet mektup verir. 1.si ameliyat başarılı geçerse açılacak, 2.si ameliyat başarısız geçerse. Acaba Ayhan hangisini açmak zorunda kalacak ?

2. Kayıp Balık Dori

Kayıp Balık Nemo’nun devam filmi niteliğinde olan animasyon filmi, Nemo ve ailesiyle birlikte yaşayan Dori’nin bir anda ailesinin onu aradığını hatırlamasıyla Nemo ile birlikte okyanusu aşıp Kaliforniya’ya kadar gidişini işliyor. Pixar’ın yine çok başarılı bir film çıkardığı şimdiden gelen duyumlar arasında.

3. Siccin 3: Cürmü Aşk

Bu hafta da Türk korku filmleri vizyonu es geçmiyor.

4. Kan Bağı

Usta oyuncu Mel Gibson’ın başrolünde bulunduğu film, uyuşturucu tacirleriyle başı belaya giren kızını korumaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Kızını korumak için her şeyi göze alan baba, kızını bu işten kurtarmaya kararlıdır.

5. Hayat Işığım

Film, savaş ve ölümlerle boğuşmuş bir çiftin zorlu hayatını anlatıyor. Onları hayata bağlayacak bir çocuk isteyen çift bir türlü isteklerine erişemezler. Sakin bir adada yaşayan çiftin bulunduğu adaya bir gün bir adam cesedi ve içinde bir bebek gelir. Çift bu gizemli sandalın ne olduğunu kestiremez ve çocuğun ailesini aramak yerine onu yanlarına almak ister.

6. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler

Türkiye sinema piyasasında korku filmlerinin çok tuttuğunu görüp bu piyasaya atılmak isteyen ekibin çekim yapmak istediği mekanda gerçekten filme konu olacak paranormal olaylar dönmeye başlar. Türk korku filmlerinin parodisi tadında bir yapım.

7. Tutmayın Beni

Bir alışveriş merkezinde güvenlik olarak çalışmaya başlayan ablamız kendini alışveriş merkezinin belkemiği olarak görür lakin çok geçmeden gerçekten buranın belkemiği olur zira alışveriş merkezinde çok değerli bir taş sergilenmeye başlayacaktır ve onu korumak en büyük görevidir.

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php