GENEL KÜLTÜR

16 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler

bridget-jones-baby

1. IMPERIUM(KÖSTEBEK)

Harry Potter serisinden tanıdığımız Daniel Radcliffe‘in baş rolünü oynadığı film gerilim, suç ve dram vadediyor. Bir FBI ajanı olan genç Nate Foster, ırkçı yeraltı örgütlerine sızarak departmanına içeriden bilgi vermek üzere görevlendirilir. Onlardan biri gibi davranmaya çalışmak bile yeterince zorken yapılması plananan büyük bir bombalı saldırıyı engellemeye çalışmak zorunda kalır.

 

2. YILDIZLAR DA KAYAR – DAS BORAK

Yavuz Seçkin’in yarattığı Das Borak karakteri bu sefer sinemaya taşınıyor ve renkli kadrosuyla da ön plana çıkıyor. Bu haftanın komedisi Yıldızlar da kayar – Das Borak.

3. KALANDAR SOĞUĞU

Karadeniz‘in bir dağ köyünde geçen filmde Mehmet geçimini beslediği hayvanlardan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dağlarda maden rezervi aramak onun en büyük tutkusudur. Bir gün gelen bir haber tutkusunu iyice harlayacak ve büyük bir maceraya dönüşecektir.Antalya ve İstanbul film festivallerinde ödüller alan Kalandar Soğuğu insan ve doğayı sanatsal bir biçimde yansıtıyor.

4. Bridget Jones’s Baby (Bridget Jones’un Bebeği)

Bridget Jones’un Günlüğü(2001) ve Bridget Jones: Mantığın Sınırı(2004) filmlerinden sonra serinin 3.filmi bu hafta vizyona giriyor. Bridget Jones, bu defa 40’larına gelmiş,boşanmış ve hamile bir kadındır.

POPÜLER HABERLER

To Top
css.php