16 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler


1. IMPERIUM(KÖSTEBEK)

Harry Potter serisinden tanıdığımız Daniel Radcliffe‘in baş rolünü oynadığı film gerilim, suç ve dram vadediyor. Bir FBI ajanı olan genç Nate Foster, ırkçı yeraltı örgütlerine sızarak departmanına içeriden bilgi vermek üzere görevlendirilir. Onlardan biri gibi davranmaya çalışmak bile yeterince zorken yapılması plananan büyük bir bombalı saldırıyı engellemeye çalışmak zorunda kalır.

 

2. YILDIZLAR DA KAYAR – DAS BORAK

Yavuz Seçkin’in yarattığı Das Borak karakteri bu sefer sinemaya taşınıyor ve renkli kadrosuyla da ön plana çıkıyor. Bu haftanın komedisi Yıldızlar da kayar – Das Borak.

3. KALANDAR SOĞUĞU

Karadeniz‘in bir dağ köyünde geçen filmde Mehmet geçimini beslediği hayvanlardan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dağlarda maden rezervi aramak onun en büyük tutkusudur. Bir gün gelen bir haber tutkusunu iyice harlayacak ve büyük bir maceraya dönüşecektir.Antalya ve İstanbul film festivallerinde ödüller alan Kalandar Soğuğu insan ve doğayı sanatsal bir biçimde yansıtıyor.

4. Bridget Jones’s Baby (Bridget Jones’un Bebeği)

Bridget Jones’un Günlüğü(2001) ve Bridget Jones: Mantığın Sınırı(2004) filmlerinden sonra serinin 3.filmi bu hafta vizyona giriyor. Bridget Jones, bu defa 40’larına gelmiş,boşanmış ve hamile bir kadındır.

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Yapma bunu Yapma bunu
0
Yapma bunu
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Alkışlıyorum Alkışlıyorum
0
Alkışlıyorum

16 Eylül 2016 Haftasında Vizyona Giren Filmler

Giriş

Captcha!
Üye olmak ister misin?
üye ol

Şifreyi unuttum

Geri
Giriş

üye ol

Captcha!
Geri
Giriş
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Image